Konštrukcia prístrešku na autá

Väzníky

Tieto strešné väzníky nesú strešnú krytinu a tým aj podstatnú časť zaťaženia, ktorú berieme staticky do úvahy. Rozdelenie týchto bremien (ako je veterné a snehové zaťaženie) na nosnej konštrukcii predstavuje hlavnú úlohu strešného väzníka. Podľa zastrešujúca plochy (u jedno a dvojmiestneho prístrešku) odpadne nutné dimenzovanie väzníkov. Pri kúpe prístrešku na auto dávajte pozor na snehové zaťaženie Vášho pozemku.

"Hlava a čelenky"

Hlava (tiež väznice alebo priečniky) beží cez stĺpiky a nesie väzníky.Čelenky patrí ako dôležité konštrukčné a dekoratívne prvky ku každému kvalitnému prístrešku na auto. Slúži k celkovému vystuženie tým významne prispievajú k statickej stabilite drevené konštrukcie.

Nosiče stĺpikov + stĺpiky

Prístrešok na auto potrebuje pevnú oporu a optimálnu ochranu pred vlhkosťou. Preto sú naše kvalitné prístrešky vždy ukotvené nosičmi stĺpikov.Tje sú zabetónované do mrazuvzdorných bodových základov a zaisťujú bezpečné  statie optimálnu ochranu stĺpikov, ktoré nesú celkovú konštrukciu.

Ponúkame ako klasický H-nosič stĺpikov, rovnako tak ako exkluzívny K1-základňu. Ak je to potrebné, pri individuálnom riešení pristúpime k ďalším nosičom stĺpikov.Stĺpiky u jednomiestneho prístrešku majú rozmery 12x12cm a u dvojmiestnych prístreškov 14x14cm. Na želanie ponúkame aj silnejšie stĺpiky.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.