Drevený prístrešok carport - valbový

Prístrešok carport s valbovou strechou predstavuje zvlášť atraktívny a exkluzívny variant prístrešku, ktorý se teší rastúcej obľube.

Táto forma prístrešku pre auto umožňuje jedinečný, vysoko kvalitný a exkluzívny charakter, preto každý prístrešok s valbovou strechou priťahuje zaslúženú pozornosť.

Zatiaľ čo sa klasická sedlová strecha skladá z dvoch strešných plôch, u valbovej strechy tvorí strešnú plochu štyri šikmé časti strechy, čím vzniká krátky hrebeň strechy.

  

   

O prístrešku

Prístrešok carport s valbovou strechou

Samozrejme môže dôjsť k zhotoveniu prístrešku s valbovou strechou ako jedno - alebo dvojmiestny prístrešok. Radové prístrešky môžu byť realizované podľa priania klienta, ale musí sa brať do úvahy špeciálna konštrukcia strechy. Zo statických dôvodov nemôžu byť dvojmiestne prístrešky s valbovou strechou vybavené oblúkmi.

Ako krytina sa u prístreškov s valbovou strechou odporúčajú kvalitné pálené a betónové strešné škridly, pretože je tým podporovaný ich exkluzívny charakter. Súčasne by sa mal výber strešnej krytiny hodiť k domu, aby prístrešok s valbovou strechou vyzeral v celkovom obraze stavby harmonicky. Zastrešenie zhotoví naša firma Hotovedomy s.r.o. z vlastných zdrojov, pretože máme bohaté skusenosti z tejto oblasti stavebných činností.

S podrobnými pokynmi pre inštaláciu, ktoré sú priložené ku každému prístrešku, môžu zastrešenie zhotoviť aj domáci majstri. Pre zostavy na vlastnú montáž je vhodnejšie na zastrešenie použiť asfaltový šindeľ.

Drevo prístreškov a carporty zn. Carportwerk, ktoré je vystavené vetru a tvrdým vonkajším podmienkam, musí byť samozrejme chránené, aby zostalo dlhšie stabilné a vizuálne stále atraktívne . Tu hrajú dôležitú rolu prostriedky na ochranu dreva, aby chránili vzácne drevo pred hubami alebo napadnutím hmyzom.

  

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.