Drevený prístrešok Carport - pultový

Drevený prístrešek s pultovou strechou ponúka, okrem vizuálnych aspektov, na rozdiel od prístreškov carport s plochou strechou zvláštne výhody.

 

 

Strecha poskytuje rozšírené možnosti použitia, napríklad použite ako doplnková strešná terasa alebo ako úložný priestor. Strecha pokrytá zeleňou je vizuálne tiež veľmi pôsobivá.

 

 

Prístrešok s pultovou strechou môže súčasne slúžiť ako zastrešenie vstupu. Pultové strechy sa často stavajú ako prístrešky pre terasy. Samozrejme prístrešok carport s pultovou strechou môže byť tiež zhotovený ako voľne stojací variant a je možné vyrobiť napr. dvojmiestny pristreškok alebo radový carport.

O prístrešku

Najširšia ponuka prístreškov na auto

www.hotove-pristresky.sk

 

pristresky

 

Pultové strechy prístreškov Carportwerk sa stále častejšie používajú pre vybudovanie solárneho systému. Aj tu Vám môžeme predložiť ponuku podľa Vašich individuálnych želaní. Ako zastrešenie pre prístrešky s pultovou strechou prichádzajú do úvahy kvalitné pálené a betónové strešné škridly, ale aj strešné profilované škridly a šindle (v závislosti na sklone strechy). Tiež je možné použiť lacnejšie polykarbonátové dosky alebo trapézový plech.

Pri použití pálených a betonóvých strešných škridiel by sa mal vždy výber strešnej krytiny hodiť k domu, najmä u prístreškov, ktoré priamo susedia s vaším domom. Tým vzniká veľmi harmonický celkový obraz prístrešku s pultovou strechou a domu.

Pokiaľ plánujete montáž prístrešku svojpomocou, je vhodnejšie pre prístrešky s pultovou strechou k zastrešeniu použiť strešné profilované škridly nebo asfaltový šindeľ. Toto zastrešenie môže  zmontovať ako odborník, tak  aj zručný domáci majster. Odporúčaný sklon pre pultové strechy je medzi 7 ° až  25 °.

Vybavenie prístreškov Carportwerk je možné individuálne prispôsobit Vašim želaniam , napr. s posuvnými vrátami atď. 
Mnoho nápadov, príkladov a možností konfigurácie pre Váš nový prístrešok nájdete v našej fotogalérii.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.