16.8.2017

Zimná záhrada patrí k najkrajšej časti domu. Užiť si môžete blízkosť prírody v podobe pestovaných kvetín alebo vďaka krásnemu výhľadu do záhrady. Aby záhrada plnila svoju funkciu ako má, je potreba skutočne dobre vyberať.

8.8.2017

Na chalupe trávia nutná časť národa nielen víkendy, ale veľakrát aj časť zo svojich letných dovoleniek. Keďže sa chalúpky obvykle nachádza v malých obciach či dokonca úplne na samote, je vo väčšine prípadov potrebné prísť k nim autom. Kde ale bezpečne zaparkovať?

2.8.2017

Máte na záhrade svoj obľúbený kútik, kde radi relaxujete? Potom je vhodné ho opatriť záhradným altánkom.

25.7.2017

Prístrešok pre auto nájdete hojne v záhradách pri chatách, chalúp aj pri rodinných domov ako ochranu pre druhý automobil alebo vozidlo pre hostí. Výhodou prístrešku je nízka obstarávacia cena a rýchla realizácia. Navyše ho ľahko zladíte s okolím domu.

19.7.2017

Teplé letné dni priamo nabáda k posedenie na záhrade. Pobyt na slniečku nie je z dlhodobého hľadiska to pravé, preto by sme mali využiť tieň v podobe slnečníka.

13.7.2017

Leto je tu a celkom iste ste dávno vytiahli na záhradu či terasu záhradný nábytok. Kam ukryť podušky pred dažďom či búrkou? Pre túto príležitosť sú vhodné úložné boxy na záhradu.

6.7.2017

Ochrániť vozidlo pri parkovaní sa dá aj inak ako v garáži. Dobrým príkladom je prístrešok na auto. Lacné a pritom efektívne riešenie.


29.6.2017

Řešíte-li nedostatek místa pro parkování vašeho vozu, nemusíte budovat drahou zděnou garáž. Levnější možností je přístřešek pro auto. Ten lze pořídit v mnoha provedeních a velikostech.


22.6.2017

Ochrániť karosériu svojho vozidla pred koróziou, krupobitím alebo spadnutými vetvami môžete pomocou prístrešku pre auto.


21.6.2017

Ukryť vozidlo pred rozmarmi prírody je najlepšie do klasickej garáže, ale ponúka sa aj lacnejšie riešenie v podobe zastrešeného parkovacieho státia.

20.6.2017

V súčasnosti je úplne bežné mať v domácnosti dve a viac áut. V mnohých prípadoch však nie je možné z architektonických či finančných dôvodov pristavať novú garáž. Preto si ľudia čoraz častejšie kupujú lacnejšie prístrešky.

19.6.2017

Ochranu svojho vozidla by ste nemali brať na ľahkú váhu. Aj pri parkovaní pri dome sa vášmu autu môžu stať nepríjemnosti, ktoré by ste rozhodne nechceli.

16.6.2017

Garáže tradičné strihu sú stále populárne, ale čím ďalej viac sa presadzujú aj ich varianty v podobe prístreškov na autá.

15.6.2017

Ochrániť vozidlo pred besnením počasia nemusíte len v garáži. Sú aj lacnejšie alternatívy, ktoré poskytujú takmer to isté.

14.6.2017
 
Zabezpečiť svoj voz minimálne pred Nezmar počasia je nutné. Kedykoľvek môže prísť silný lejak či dokonca krupobitie, ktoré sa dokáže na vašom motorovom priateľovi poriadne vyblázniť. Riešením nemusí byť iba stavba garáže, ale aj prístrešku pre auto.
 

13.6.2017

Na ohrev vody v bazéne vám môžu poslúžiť solárne systémy. V našich podmienkach je najviac slnko od mája do septembra. Solárne systémy nám vyrobí teplú úžitkovú vodu alebo ohrejú vodu v bazéne.

22.5.2017

Ochrana vozidla pri parkovaní nemusí spočívať výlučne na pleciach garáže. Ak si ju nemôžete z finančných alebo priestorových dôvodov dovoliť, mali by ste si zaobstarať aspoň ľahký prístrešok.

19.5.2017

Priestranný byt 2 + kk ponúka montovaný dom Lounge 42. Spĺňa tak kritériá pohodlného bývania aj zázemie pre odpočinok. Hodí sa pre pár alebo rodinu s jedným dieťaťom. Ponúka dostatok priestoru k životu a veľmi príjemným bonusom je veľká terasa pri dome.

18.5.2017

Ak máte pri dome záhradu, nemali by ste zabúdať ani na jej osvetlenie, rovnako tak osvetlite priestor pred garážou alebo prístreškom pre auto a príjazdovú cestu.

16.5.2017

Máte prístrešok pre auto so solárnymi panelmi? Viete o tom, že môže sneh môže ich výkonnosť znížiť až na nulu?

15.5.2017

Pri stavbe domu by ste mali brať ohľad aj na to, kam schovať auto. Existujú v podstate len dve varianty - garáž a prístrešok.

11.5.2017

Grilovacia sezóna sa nezadržateľne blíži a preto je dobré sa na ňu pripraviť s predstihom. Grilovať môžete nielen pod pergolou, ale aj pod prístreškom pre auto. Čo vám nesmie chýbať?

10.5.2017

Drevo je obľúbený materiál, používa sa na drobné aj väčšie záhradné stavby, na rôzne konštrukcie. Ak máte v záhrade prístrešok pre auto alebo pergolu, je potreba drevo správne ošetrovať.

9.5.2017

Vírivka je synonymom pre relaxáciu. Slúži na uvoľnenie svalstva i mysle. Aby sme si to mohli dopriať, nemusíme navštevovať žiadna relaxačné centrá, vírivka môže stáť aj pred našim domom.

5.5.2017

Bazén si ľudia celkom logicky spájajú hlavne s vodnými radovánkami, ale majitelia bazénov vedia, že je za tým aj veľa práce. Hlavne pri príprave na leto.

3.5.2017

Prístrešky možné použiť nielen pre autá, ale aj ako záhradný altánok, krytou pergolu, prístrešok pre záhradné posedenie. Využiť ich môžete tiež pre parkovanie auta, a pod.

2.5.2017

Tradícia môžu byť prospešné, ale tiež môžu zväzovať. V prípade bývania to platí dvojnásobne. Hlavne v našich končinách.

28.4.2017

Záhradu delíme na úžitkovú a relaxačná časť. Existuje celý rad záhradných stavieb, ktoré nám v nej nesmie chýbať.

26.4.2017

Ak vás trápi nedostatok parkovacieho miesta v garáži pre auto alebo nemáte garáž vôbec, je možné zvoliť ako vhodné riešenie prístrešok pre auto. Jeho najväčšou výhodou je možnosť využívať ho za pár hodín.

24.4.2017

Uložiť na noc svoje vozidlo do bezpečia chce každý motorista, ktorý nenosí hlavu len preto, aby mu nepršalo do krku. Ale ako to zariadiť?

21.4.2017

Ak potrebujete zastrešiť auto, môžete na svoj pozemok umiestniť drahú garáž alebo si naopak zaobstarať lacnejšie a rýchlejšie variantu - prístrešok na auto.

20.4.2017

Zabezpečiť auto na ulici príliš nejde. Iste, môžete mať alarm, ale ten začne vyčíňať väčšinou príliš neskoro. Oveľa lepšie poistkou je rozhodne garáž.

19.4.2017

Parkovať svoje vozidlo môžete v garáži. Ak garáž nemáte, ponúka sa variant prístrešku, ktorý jednoducho zmontujete.

18.4.2017

V súčasnej dobe môžete pre ochranu vozidla využívať nielen garáž, ale aj moderné prístrešky na auto. Zabudnite na nudné a nemoderné konštrukcie.

14.4.2017

Ochrana vozidla pred vandalmi a nepriazňou počasia nie je samozrejme zadarmo, ale tiež nemusí byť ani príliš drahá.

13.2.2017

Autá sa v našej krajine kradnú ako na bežiacom páse, avšak zlodeji nie sú jediným nebezpečenstvom pre váš zaparkovaný automobil. Oveľa väčšia pravdepodobnosť je, že vám vozidlo poškodí niektorý z mnohých vrtochov počasia.

11.4.2017

Autá sa nielen bežne kradnú, ale negatívne sa na nich podpisuje aj počasie. Aby ste tieto veci obmedzili na minimum, mali by ste si zaobstarať garáž.

7.4.2017

Je najvyšší čas upratať garáž, skontrolovať prístrešok na auto a tiež skontrolovať záhradnú techniku.

4.4.2017

Pri stavbe rodinného domu je potrebné premýšľať nad spevnením plôch, zvoliť prístrešok či garáž, ale tiež vybrať vhodný záhradný nábytok a osvetlenie.

3.4.2017

Vaše auto nemusí chrániť garáž, postačí vám prístrešok na auto čiže carporte.

Záhradný prístrešok využijete pre jednoduché zastretie posedenie ako prístrešok pre auto, predĺženie priestoru dielne či kôlne, atď.

Zrušili ste na zimu elektrinu vonku a potrebujete opraviť prístrešok pre auto alebo upratať terasu? V tom prípade je nepostrádateľným pomocníkom aku náradia.

Máte nový dom, záhradu, auto, ale stále vám niečo chýba? Postavte pre svoje vozidlo prístrešok na auto.

Drevo v záhrade hrá veľmi dôležitú úlohu. Môžete si zaobstarať napríklad drevený prístrešok na auto, pergolu či altánok. Viete, aké má drevo vlastnosti?

Bazén sa stáva neoddeliteľnou súčasťou mnohých záhrad. Zastrešením bazéna získate veľa výhod.

Starať sa o auto neznamená ho len celé dni leštiť voskom. Je tiež dobré mu zohnať strechu nad hlavou. A to kvalitný.

Ak sa chystáte stavať dom alebo potrebujete pomôcť s realizáciou záhrady, budovaním bazénu alebo jazierka, je lepšie všetky činnosti s týmto spojené prenechať odborníkom.

Drevo do krbu musí mať správnu veľkosť, aby sa vám tam bez problémov vošlo.

Stále kvalitnejšie autá umožňujú, aby boli parkovanie voľne vonku. Štandardným vybavením záhrady sú stále viac prístrešky pre auto.

Záhradný kovový nábytok z hliníka ponúka pekný vzhľad, nie je náročný na údržbu, je odolný a tiež za prijateľné ceny.

Tuzemské podnebie vyžaduje zastrešenie prístrešku aj pergoly. Typ strechy volíme podľa typu prístrešku alebo pergoly a jej umiestnenia na záhrade.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.